AGM İnşaat

+90 (0252) 513 3614 info@agminsaat.com

Menu
AGM Evim Sistemi

evimsistemi

 

AGM MÜHENDİSLİK KENTSEL DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE EVİNİZİ YENİLEYİN…

Eski, Depreme Dayanıksız, Ekonomik Ömrünü tamamlamış Evinizi, İşyerinizi, Sitenizi Kentsel Dönüşüm Kapsamında Yenilemek istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız; AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm; Uzman Ekibi ve Çözüm Ortakları ile sizin yanınızda. Kentsel Dönüşüm kanunun sağlamış olduğu Kredi ve Kira yardımı olanakları ile Harç ve Vergi avantajlarından yararlanarak binanızı, sitenizi yenilemek istediğinizde önünüze yapılması gereken birçok iş çıkıyor.

Bu işlerin tamamını apartman, site yönetimi olarak sizin yerinize AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm olarak biz organize ediyor ve sürekli sizi bilgilendiriyoruz. Eviniz; AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm tarafından güvenle istediğiniz gibi yenilenirken siz kendi işiniz, hayatınız ve sorumluluklarınız ile ilgilenirsiniz.

AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm Evim Sistemi Nasıl İşliyor ?

AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm Uzmanları AGM Mühendislik Kentsel Dönüşüm Evim Sistemi ve Kentsel Dönüşüm süreci hakkında sizi bilgilendiriyor.

Kentsel Dönüşüm avantajlarından (kredi, teşvikler) yararlanabilmeniz için Binanızda gerekli teknik çalışmaları yapıp Binanızın Deprem Risk Raporunu hazırlıyoruz. Raporunuzun TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından onayını alıyoruz böylece binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına giriyor. Bina Mülk sahipleri için Kentsel Dönüşüm Kredisi veya Kentsel Dönüşüm Kira yardımını çıkarıyoruz. Binadaki Mevcut Kiracılar için Taşınma Yardımı ve Kentsel Dönüşüm Kredilerini çıkarıyoruz.

Belediyeden İnşaat Ruhsatınızın çıkarılmasında Yapı Denetim Şirketini denetliyoruz. Müteahhidinizin eski bina yıkımı, inşaat yapım aşamasında Sürekli denetliyoruz. Yeni Binanız için her 2 haftada bir size İNŞAAT İLERLEME RAPORU hazırlıyoruz. Süreç içinde oluşacak teknik veya hukuki problemlerde size danışmanlık veriyoruz. Binanızın Bitirilip, Belediyeden İSKAN alana kadar Uzman Ekiplerimiz ve Çözüm Ortaklarımız ile SİZİN YANINIZDAYIZ.